Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü

Hakkımızda

Yıldız İşletme Kulübü - 20. Yılın Yıldızları Ekip Fotoğrafı

Misyonumuz

Kulübümüz; ilkeli ve azimli çalışma arzusuyla, ileriye sağlıklı bakabilen, üniversiteli olma bilincini taşıyan öğrencileri bünyesinde barındıran ve birbirinden nitelikli kariyer organizasyonlarına ev sahipliği yapan bir kulüptür. Aktivitelerimizde, planlarımızda ve girişeceğimiz işlerin tümünde kalite hep ön planda tutularak alınan tüm kararlar, en ince ayrıntısına kadar düşünülüp yoğun beyin fırtınaları sürecinden geçtikten sonra hayata geçirilmektedir. Misyonumuz, iş ve kariyer kulübü olmanın verdiği sorumlulukla; iş, basın, yayın, medya, kültür, sanat, ekonomi ve güncel hayat, kısacası kariyer alanındaki birikimlerini en iyi şekilde takipçilerine aktarmaktadır.

HAKKIMIZDA

İşletme Kulübü, 1999 yılında bir grup girişimci Yıldızlı tarafından kurulan ve çalışmalarında ilk günkü azmini korumaya özen gösteren bir öğrenci kulübüdür.

Yıldız Teknik Üniversitesi’nin en büyük iş ve kariyer kulübü olmanın yanı sıra her yıl artan prestijiyle Türkiye’nin en önemli öğrenci kulüpleri arasında yer alır. Öğrencilerin üniversitedeki gelişimlerine katkı sağlama amacıyla iş, kariyer ve birçok sosyal alanda gerçekleştirdiği çalışmalarla adından sıkça söz ettirmektedir. Üniversiteli olma bilincini taşıyan öğrencileri bünyesinde barındıran ve her yıl ailesini genişletmeyi kendine ilke edinen İşletme Kulübü, sosyal çalışmalarının yanı sıra birbirinden nitelikli kariyer organizasyonlarına da ev sahipliği yapmaktadır.

Vizyonumuz

Bünyesinde bulundurduğu geniş bir kitleyle başarıyı hedefleyen, özgünlük ve süreklilik ilkelerini benimseyen, her zaman geçmişinden aldığı deneyimlerle ileriye kararlılıkla bakabilen Yıldız Teknik Üniversitesi’nde 22 yıldır başarılı organizasyonlara imza atan ve atmaya devam edecek olan; yaratıcılığın ufkunda, kararlılığını sürdürerek “En Prestijli Öğrenci Kulübü” unvanına yakışan bir şekilde yaptığı ve yapacağı aktivitelerle prestijini arttırmaktadır.

22. Dönem Yönetim Kurulu

Benimsediği değerli ilkeler ışığında bu sene 22. Dönem olarak faaliyet gösteren kulübümüz, mevcut projelerin ve aktivitelerin daha başarılı hale getirilmesi için yoğun çalışmalar yürütmeye devam etmektedir. Geçmiş dönemde bu ailenin bir parçası olan herkese duyulan saygının yanı sıra kulüp adına alınacak olan her kararda 22. yılın heyecanını hissetmek mümkündür. Yaratıcılığı ve kaliteyi esas alan etkinliklerimizin, çalışmalarımızın, ilişkilerimizin; kısacası kulübümüzün sürekliliği her şeyden önce gelmektedir. Ailemizde yer alan ve kulübü benimseyen isimler değişmiş ve değişecek olsa da Yıldız İşletme Kulübü, kaliteli çizgisi ve çalışmalarıyla 22. yılında da Yıldız Teknik Üniversitesi’nin gururu olmaya devam edecektir.

Eymen Yılmaz

     Yönetim Kurulu Başkanı           

Aleyna Seymen

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Eren Berke

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Mine Yegin

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Sude Pınar

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Sema Nur Koç

Grafik & Tasarım
Koordinatörü

Serra Köleoğlu

Grafik & Tasarım 
Koordinatörü

Ahsen Şimal Koçyiğit

Basın & Yayın
Koordinatörü

Deren Evkuran

Basın & Yayın
Koordinatörü

Dilan Yücel

Sosyal Sorumluluk
Koordinatörü

Tuğba Balcı

Sosyal Sorumluluk
Koordinatörü

Şule Özkan

Tanıtım & Sponsorluk
Koordinatörü

Yusuf Emre Coşar

Tanıtım & Sponsorluk
Koordinatörü

Maşat Atdayev

Denetleme Kurulu Başkanı

Ece Soylu

Denetleme Kurulu Üyesi

Ecem Şimşek

Denetleme Kurulu Üyesi

Furkan Bilgin

Denetleme Kurulu Üyesi

Genel Sponsor