Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü

Hakkımızda

Misyonumuz

Kulübümüz; ilkeli ve azimli çalışma arzusuyla, ileriye sağlıklı bakabilen ve birbirinden nitelikli kariyer organizasyonlarına ev sahipliği yapan bir kulüptür. Aktivitelerimizde, planlarımızda ve girişeceğimiz işlerin tümünde kalite hep ön planda tutularak alınan kararların hepsi, en ince ayrıntısına kadar düşünülüp yoğun beyin fırtınaları sürecinden geçtikten sonra hayata geçirilmektedir. Misyonumuz, iş ve kariyer kulübü olmanın verdiği sorumlulukla; iş, basın, yayın, medya, kültür, sanat, ekonomi ve güncel hayat, kısacası kariyer alanındaki birikimlerini en iyi şekilde takipçilerine aktarmaktadır.

Hakkımızda

Yıldız İşletme Kulübü, 1999 yılında bir grup girişimci Yıldızlı tarafından kurulan ve çalışmalarını ilk günkü azmiyle sürdüren bir öğrenci kulübüdür.

Yıldız Teknik Üniversitesinin en büyük iş ve kariyer kulübü olmanın yanı sıra her yıl artan prestijiyle Türkiye’nin en önemli öğrenci kulüpleri arasında yer alır. Öğrencilerin üniversitedeki gelişimlerine katkı sağlama amacıyla iş, kariyer ve birçok sosyal alanda gerçekleştirdiği çalışmalarla adından sıkça söz ettirmektedir. Üniversiteli olma bilincine sahip öğrencileri bünyesinde barındıran ve her yıl ailesini genişletmeyi kendine ilke edinen İşletme Kulübü, sosyal çalışmalarının yanı sıra birbirinden nitelikli kariyer organizasyonlarına da ev sahipliği yapmaktadır.

Vizyonumuz

Bünyesinde bulundurduğu geniş bir kitleyle başarıyı hedefleyen, özgünlük ve süreklilik ilkelerini benimseyen, her zaman geçmişinden aldığı deneyimlerle ileriye kararlılıkla bakabilen Yıldız Teknik Üniversitesi’nde 23 yıldır başarılı organizasyonlara imza atan ve atmaya devam edecek olan; yaratıcılığın ufkunda, kararlılığını sürdürerek “En Prestijli Öğrenci Kulübü” unvanına yakışan bir şekilde yaptığı ve yapacağı aktivitelerle prestijini arttırmaktadır.

23. Dönem Yönetim Kurulu

Benimsediği değerli ilkeler ışığında bu sene 23. Dönem olarak faaliyet gösteren kulübümüz, mevcut projelerin ve aktivitelerin daha başarılı hale getirilmesi için yoğun çalışmalar yürütmeye devam etmektedir. Geçmiş dönemde bu ailenin bir parçası olan herkese duyulan saygının yanı sıra kulüp adına alınacak olan her kararda 23. yılın heyecanını hissetmek mümkündür. Yaratıcılığı ve kaliteyi esas alan etkinliklerimizin, çalışmalarımızın, ilişkilerimizin; kısacası kulübümüzün sürekliliği her şeyden önce gelmektedir. Ailemizde yer alan ve kulübü benimseyen isimler değişmiş ve değişecek olsa da Yıldız İşletme Kulübü, kaliteli çizgisi ve çalışmalarıyla 23. yılında da Yıldız Teknik Üniversitesinin gururu olmaya devam edecektir.

Ali Alperen Soydan

Yönetim Kurulu Başkanı

Ahsen Şimal Koçyiğit

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Mustafa Berk Demirel

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Serra Köleoğlu

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Barış Gözcü

Grafik&Tasarım
Koordinatörü

Defne Ersan

Grafik&Tasarım
Koordinatörü

Damla Nur Pay

Basın&Yayın
Koordinatörü

Duygu Yağmur Yaman

Basın&Yayın
Koordinatörü

Ceren Çoban

Sosyal Sorumluluk
Koordinatörü

Efser Ahmetoğlu

Tanıtım&Sponsorluk
Koordinatörü

Mustafa Emre Kılıç

Tanıtım&Sponsorluk
Koordinatörü

Eymen Yılmaz

 Denetleme Kurulu Başkanı

Aleyna Seymen

Denetleme Kurulu Üyesi

Eren Berke

Denetleme Kurulu Üyesi

Mine Yegin

Denetleme Kurulu Üyesi

Sude Pınar

Denetleme Kurulu Üyesi

Genel Sponsor