Tanıtım&Sponsorluk Departmanı

Tanıtım&Sponsorluk Departmanı, reklam ve pazarlama stratejileri ve etkin sosyal medya kullanımıyla hedef kitleye ulaşmakta ve kulübü tanıtmaktadır. Departmanımız, hedef kitleye ulaşmak için firmalarla iş birlikleri yapmak yoluyla kulübün kalitesini ve prestijini kaybetmemesini sağlayarak Yıldız İşletme Kulübü’nün adeta yüzü olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Tanıtım: Departmanımız kurulduğu ilk andan itibaren tanıtıma verdiği değer sayesinde yapılan etkinlikleri hep daha ileriye taşımanın yolu olan stant dönemlerini, sosyal medya paylaşımlarını, okul içi farklı tanıtım yöntemlerini, firmalarla sağlanan iletişimleri önemsemekte ve bunlara yönelik çalışmaları kulübümüze yakışır şekilde gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda kulübümüzü en kapsamlı şekilde tanıtmak adına her yıl hazırladığı ve öğrencilerin kullanabileceği ürünleri imal etmektedir. Sene içerisinde yapılan stant çalışmalarında üye alımlarına aralıksız şekilde devam eden departmanımız, etkinliklerimizi en iyi şekilde duyurmayı da görev edinmiştir.

Sponsorluk: Departmanımızın bu bölümünde esas amacı, firmalarla kurduğumuz iletişimleri senelik sponsorluklara, maddi meblağlara, ürün dağıtımına ve teknik desteğe çevirmektir. Sağladığımız iş birliklerinin kalıcılığını önemseyen departmanımız, yoğun ve sistemli şekilde çalışmakta olup planlamalarını titizlikte yürütmektedir. Etkinliklerin verimli bir şekilde gerçekleşebilmesi adına fuaye alanı, davet edilen sponsor firmalarla zenginleştirilir ve katılımcılarımıza kaliteli bir etkinlik deneyimi yaşatılır.

Safiye YEŞİL

Tanıtım&Sponsorluk Koordinatörü

GELECEĞİN PAZARLAMACISI SEN OL!